Corvette C4 on Chevrolet’i poolt aastatel 1984-1996 toodetud sportauto. See oli Corvette’i neljas põlvkond ja see sisaldas mitmeid täiustusi võrreldes oma eelkäijatega. C4 oli esimene Corvette, millel oli täielikult alumiiniumist mootor, täiustatud aerodünaamika ja sõltumatu tagavedrustus. See oli ka esimene Corvette, mida pakuti kabriolettkere kujul.

Corvette C4-i jõuallikaks olid erinevad mootorid alates 5,7-liitrisest V8-st kuni 7,0-liitrise V8-ga. See oli saadaval kas neljakäigulise automaat- või kuuekäigulise manuaalkäigukastiga. C4 oli saadaval nii kupee- kui ka kabrioletina. Interjöör oli ümber kujundatud, parandatud ergonoomika ja digitaalne armatuurlaud.

Corvette C4-i pakuti mitmesuguste jõudlus- ja luksuslike lisavarustustega. See oli saadaval mitmesuguste vedrustuse pakettidega, sealhulgas Z51 tulemuslikkuse paketiga. Samuti oli see saadaval mitmesuguste välis- ja interjööripakettidega. C4 oli populaarne valik jõudluse entusiastide seas ja see oli Chevrolet’ile edukas.

Corvette C4 toodeti 12 aastat ja see on endiselt populaarne valik kollektsionääride ja jõudlusentusiastide seas. See on tuntud oma jõudluse, stiili ja ikoonilise staatuse poolest. C4 on oluline osa Corvette’i ajaloost ja see on jätkuvalt populaarne valik entusiastide seas.